Nieuws

de geest van het Kollumer Oproer

Na een fantastische Kollumer oproer blijft het onrustig in de omgeving...

Vrouwen gillen, baby's huilen en schoten worden gehoord...

De geest van het Kollumer oproer spookt door de omgeving.

Kom en beleef de Oproer van een duistere kant...

Op 19 oktober 2019 organiseert korfbalvereniging Invicta met meerdere vrijwilligers een geweldige uitdagende spokentocht.

De spokentocht gaat door weilanden en  onverharde wegen.  Denk aan gepastte schoenen en kleding!

Deelname op eigen risico!

Geschikt voor iedereen boven de 12+.

Kosten: € 3,50

En een max. van 200 deelnemers, vol = vol !

Inschrijven kan via de link op deze site.

Graag doorgeven;

-naam

-hoeveel deelnemers (max 6 personen)

-email adres

Na digitale inschrijving ontvangt u 17 oktober 2019 de tijd van deelname.

Graag 15 minuten voor de starttijd melden en betalen in de kantine van Invicta. De email uitgeprint of via de mobiel is deelname bewijs.

Startlocatie: kantine kv Invicta,  Bernardlaan 83b, Kollum.

Inschrijving via deze link...

Trainingstijden veld 2019/2020

Trainers en trainingstijden

F1

Eelke en Wietske

Woensdag 16:00-17:00

E1

Marloes, Esther, Fianne en Marije

Maandag 17:00-18:00

E2

Marloes, Esther, Fianne en Marije

Maandag 17:00- 18:00

D1

Rien en Alex

Dinsdag 17:00-18:00

Donderdag 17:00-18:00

C1

Thomas en Silva

Dinsdag 17:00-18:00

Vrijdag 17:00-18:15

C2

Hinke, Gerben en Sanne

Dinsdag 17:00-18:00

Donderdag 19:00-20:00

B1

Sijke en Marieke (coach: vacant)

Donderdag 19:00-20:00

A1

Klaas, Peter en Anton

Dinsdag 18:30-20:00

A2

Inge en Weinyk

Maandag 18:30-20:00

Woensdag 18:30-20:00

A3

Bart

Maandag 18:30-20:00

Woensdag 18:30-20:00

 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

 

 

F1 16:00-17:00

 

 

E1 en E2 17:00-18:00

C2 17:00-18:00

 

D1 17:00-18:00

C1 17:00-18:15

 

C1 17:00-18:00

 

 

 

 

D1 17:00-18:00

 

 

 

A3 18:30-20:00

A1 18:30-20:00

A3 18:30-20:00

C2 19:00-20:00

 

A2 18:30-20:00

 

A2 18:30-20:00

B1 19:00-20:00

 

Teamindeling 2019/2020

Invicta

F1

Eline Nutma

Johan Wietse Zijlstra

Yinthe Kuitert

 

Ilsa van der Vaart

 

 

Invicta

E1

Rachelle Jaarsma

 

Anna Groenveld

 

Jikke de Wit

 

Teske Westra

 

Marlieke Ramaker

 

 

Invicta

E2

Jenny Kootstra

Roan de Meer

Femke Geurtsen

Roan Terpstra

 

Invicta

D1

Sjoukje Kootstra

Albert Pieter Visser

Hester van der Zwaag

Sytze Dam

Hebe Stellema

Ruben van Delden

Laura Boersma

Noah Hoekstra

Marije Nutma

Jona van der Bij

Sjoukje Zijlstra

 

 

Invicta/Frigro

C1

Fianne Hiemstra

Eelke Dam

Iris Huizenga

Ben Piersma

Fabienne Keuning

Anco Beiboer

Gitte Bijlsma

Anne Koos Dam

Marije Hiemstra

 

Anouk van Dijk

 

Sylke Kooistra

 

 

Invicta/Frigro

C2

Frea van der Laan

Patrick Hoekstra

Silke Wiersma

Jelmer de Vries

Renske Scherjon

Jildert van der Zwaag

Michelle Kooistra

Mikal Kelderman

Hedwig Bosgraaf

 

Ilse Huizenga

 

Demi Wiersma

 

 

Invicta/Frigro

B1

Anna Verbruggen

 

Fransisca Feddema

 

Ilze Kuiken

 

Jenna Boersma

 

Laura Zuidersma

 

Liedeke Bakker

 

Melisse Scheeres

 

Suzanne van Straten

 

 

Invicta/Frigro/Harkema

A1

Marit Koopmans

Thomas de Vries

Maaike Slager

Rien van der Laan

Margriet Kootstra

Maarten Piersma

Shana van der Meer

Thomas Visser

Amber van Doorn

Jelmer Holwerda

Danique van der Meulen

Pieter Christiaan van der Woude

Roos Leurink

 

 

Invicta/Frigro/Harkema

A2

Manon Hoekstra

Wieger Grijpstra

Chantal Beerstra

Jelmer van der Zwaag

Teske Kroes

Pieter Krol

Anke Dam

Mel Beiboer

Janna Faber

 

 

Invicta/Frigro/Harkema

A3

Emma van der Meulen

 

Lysanne Stoop

 

Anouk Koster

 

Hilline Reitsma

 

Anke van der Zwaag

 

Bente de Vries

 

Esmee Hoekstra

 

Judith Hoekstra

 

Hanne Plantinga

 

Esther de Vries