Nieuws

Trainingstijden zaal 2019-2020

Van der Bijhal

Dag en tijdstip

Helft A

Helft B

Maandag

 

 

 

16:45-17:45

 

F1, E1, E2

F1, E1, E2

17:45- 18:45

 

 

 

18:45- 19:45

A2

 

A3

Dinsdag

 

 

 

16:30-17:30

 

C2

Niet beschikbaar

17:30-18:30

 

C1

D1

18:30-20:00

 

A1

A1

20:00-21:30

 

Sen 1 +2

Sen 1+2

21:30

 

Midweek

Midweek

Woensdag

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

A2

A3

Donderdag

 

 

 

17:00 -18:00

 

 

C1

C2

18:00-19:00

 

D1

B1

 

 

 

 

Kollumerzwaag

Donderdag

 

 

19:30-21:00

 

Sen 1

 

21:00- 22:30

 

Sen 2

 

 

 

Buitenpost

Dinsdag

 

 

21:00-22:30

 

Sen 3 en Sen 4

 

 

de geest van het Kollumer Oproer

Na een fantastische Kollumer oproer blijft het onrustig in de omgeving...

Vrouwen gillen, baby's huilen en schoten worden gehoord...

De geest van het Kollumer oproer spookt door de omgeving.

Kom en beleef de Oproer van een duistere kant...

Op 19 oktober 2019 organiseert korfbalvereniging Invicta met meerdere vrijwilligers een geweldige uitdagende spokentocht.

De spokentocht gaat door weilanden en  onverharde wegen.  Denk aan gepastte schoenen en kleding!

Deelname op eigen risico!

Geschikt voor iedereen boven de 12+.

Kosten: € 3,50

En een max. van 200 deelnemers, vol = vol !

Inschrijven kan via de link op deze site.

Graag doorgeven;

-naam

-hoeveel deelnemers (max 6 personen)

-email adres

Na digitale inschrijving ontvangt u 17 oktober 2019 de tijd van deelname.

Graag 15 minuten voor de starttijd melden en betalen in de kantine van Invicta. De email uitgeprint of via de mobiel is deelname bewijs.

Startlocatie: kantine kv Invicta,  Bernardlaan 83b, Kollum.

Inschrijving via deze link...

Trainingstijden veld 2019/2020

Trainers en trainingstijden

F1

Eelke en Wietske

Woensdag 16:00-17:00

E1

Marloes, Esther, Fianne en Marije

Maandag 17:00-18:00

E2

Marloes, Esther, Fianne en Marije

Maandag 17:00- 18:00

D1

Rien en Alex

Dinsdag 17:00-18:00

Donderdag 17:00-18:00

C1

Thomas en Silva

Dinsdag 17:00-18:00

Vrijdag 17:00-18:15

C2

Hinke, Gerben en Sanne

Dinsdag 17:00-18:00

Donderdag 19:00-20:00

B1

Sijke en Marieke (coach: vacant)

Donderdag 19:00-20:00

A1

Klaas, Peter en Anton

Dinsdag 18:30-20:00

A2

Inge en Weinyk

Maandag 18:30-20:00

Woensdag 18:30-20:00

A3

Bart

Maandag 18:30-20:00

Woensdag 18:30-20:00

 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

 

 

F1 16:00-17:00

 

 

E1 en E2 17:00-18:00

C2 17:00-18:00

 

D1 17:00-18:00

C1 17:00-18:15

 

C1 17:00-18:00

 

 

 

 

D1 17:00-18:00

 

 

 

A3 18:30-20:00

A1 18:30-20:00

A3 18:30-20:00

C2 19:00-20:00

 

A2 18:30-20:00

 

A2 18:30-20:00

B1 19:00-20:00