Halwachtschema 2018/2019

Zet de data voor de halwacht in je agenda. 

Als je een keer niet kunt, probeer dan zelf vervanging te regelen. 

Bij de wedstrijden van het eerste en tweede wordt entree gevraagd, degenen die dan 

halwacht hebben, hebben dit ook in beheer.

De prijzen zijn als volgt:

Entree: €1,50

Entree + lootje = €2,00 

De tas met de lootjes kun je vinden bij Theo achter de bar.

Wanneer er vragen zijn kunt u terecht bij Hinke Beets of Gerdien Kuipers.

 

Datum Tijd Thuisploeg Bezoekers Halwacht door
24-11-2018 14:50 Invicta/Frigro 3 De Wâlden 5 Alex en Gerben
24-11-2018 16:00 Invicta/Frigro 2 Elko 2 Marloes en Esther
24-11-2018 17:10 Invicta/Frigro 1 Elko 1 Ruurd en Minze
24-11-2018 18:20 Invicta/Frigro 4 NQL 2 Fennie en Lieke
1-12-2018 12:00 Invicta E1 MN en W E1 Zelf
1-12-2018 13:00 Invicta D1 WIK '34 D2 Jelmer en Wieger
1-12-2018 14:00 Invicta/Frigro C2 Harkema C1 Mel en Chantal
1-12-2018 15:00 Invicta/Frigro C1 Nic./Hoogkerk C1 Pieter en Anke
1-12-2018 16:00 Invicta/Frigro B1 Harkema B1 Anneke Plantinga en Grietina Solle
1-12-2018 17:00 Invicta/Frigro/Harkema A2 MN en W A1 Anneke Plantinga en Grietina Solle
1-12-2018 18:10 Invicta/Frigro/Harkema A1 LDODK/Rinsma Modeplein A2 Jorn vd Weg  en Wytze van Santen
8-12-2018 9:00 Invicta F1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 zelf
8-12-2018 10:00 Invicta D1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3  Thomas Visser en Maarten
8-12-2018 11:00 Invicta/Frigro C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1 Thomas de Vries en Rien
8-12-2018 14:30 Invicta/Frigro/Harkema A1 Flamingo's A1 Sanne en Silva
8-12-2018 15:40 Invicta/Frigro/Harkema A2 Wêz Warber en Fluch/Leeuwarden A2 Matilde en Wietske
15-12-2018 14:50 Invicta/Frigro 3 Ritola 4 Jenny en Elisa
15-12-2018 16:00 Invicta/Frigro 2 Harkema 2 Suzanne en Harmanna
15-12-2018 17:10 Invicta/Frigro 1 Harkema 1 Gerdien en Tessa de Poel
15-12-2018 18:20 Invicta/Frigro 4 MN en W 1 Anne Jan en Weinyk
18-12-2018 21:30 Invicta/Frigro MW1 Zunobri/OWK MW1 zelf
22-12-2018 14:30 Invicta D1 It Fean/Boelenslaan D2 Tineke Kuipers en Elisabeth
12-1-2019 13:15 Invicta F1 LDODK/Rinsma Modeplein F4 zelf
12-1-2019 13:15 Invicta E1 De Granaet E1 zelf
12-1-2019 14:30 Invicta D1 Oerterp/VKC D1 Teske en Janna
12-1-2019 15:30 Invicta/Frigro C2 DIO C1 Manon en Leanne
12-1-2019 16:30 Invicta/Frigro C1 Rood-Wit C1 Manon en Leanne
12-1-2019 17:30 Invicta/Frigro B1 It Fean/Boelenslaan B2 Sjoukje Kamperman en Tineke Bergsma
12-1-2019 18:30 Invicta/Frigro/Harkema A2 De Granaet A2 Sjoukje Kamperman en Tineke Bergsma
12-1-2019 19:40 Invicta/Frigro/Harkema A1 Hoogkerk/Nic. A1 Inge en Tim
15-1-2019 21:30 Invicta/Frigro MW1 DFS/Veenwouden MW1 zelf
26-1-2019 14:30 Invicta E1 Drachten/Van der Wiel E1 zelf
26-1-2019 15:30 Invicta/Frigro C2 It Fean/Boelenslaan C2 Jelmer en Mel
26-1-2019 16:30 Invicta/Frigro C1 De Wâlden C1 Pieter en Wieger
26-1-2019 17:30 Invicta/Frigro B1 WíÈz Handich/DOW B1 Anke en Teske
2-2-2019 12:15 Invicta F1 Drachten/Van der Wiel F2 zelf
2-2-2019 12:15 Invicta E1 WíÈz Handich E1 zelf
2-2-2019 13:15 Invicta/Frigro C2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Wietse de Vries en Kelly
2-2-2019 14:30 Invicta/Frigro C1 Rigtersbleek/Cottus C1 Jan en Jesse
2-2-2019 15:30 Invicta/Frigro B1 Flamingo's B2 Rina en Jacob
2-2-2019 16:30 Invicta/Frigro/Harkema A2 WIK '34 A1 Rina en Jacob
2-2-2019 17:40 Invicta/Frigro/Harkema A1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 Wietske en Elisabeth
5-2-2019 21:30 Invicta/Frigro MW1 Pallas '08 MW1 zelf
9-2-2019 16:00 Invicta/Frigro 3 De Parabool 6 Edward en Fokke
9-2-2019 17:10 Invicta/Frigro 2 De Hoeve/Due Amici Fitness 3 Bonita en Klaske
9-2-2019 18:20 Invicta/Frigro 4 Flamingo's 4 Wim en Hinke
2-3-2019 9:50 Invicta D1 Harkema D2 Silva en Sanne
2-3-2019 10:50 Invicta/Frigro/Harkema A2 DTL A1 Elisa en Jenny
2-3-2019 14:50 Invicta/Frigro 3 DTL 2 Alex en Gerben
2-3-2019 16:00 Invicta/Frigro 2 EKC 2000 2 David en Albert
2-3-2019 17:10 Invicta/Frigro 1 EKC 2000 1 AndrŽ en Yme
2-3-2019 18:20 Invicta/Frigro 4 DTL 3 Sijke en Marieke
9-3-2019 9:00 Invicta F1 Flamingo's F2 zelf
9-3-2019 9:00 Invicta E1 DTL E1 zelf
9-3-2019 10:00 Invicta D1 VZK/Donkerbroek D2 Sijtske en Harmke
9-3-2019 11:00 Invicta/Frigro C2 De Granaet C2 Sijtske en Harmke
9-3-2019 13:30 Invicta/Frigro B1 De Wíâlden B2 Chantal en Janna
9-3-2019 14:30 Invicta/Frigro/Harkema A1 ZKC '19 A1 Tineke Kuipers en Matilde
9-3-2019 15:40 Invicta/Frigro/Harkema A2 De Wâlden A2 Maarten en Thomas Visser
12-3-2019 21:30 Invicta/Frigro MW1 Hoogkerk/Nic. MW2 zelf
16-3-2019 16:00 Invicta/Frigro 3 ROG 5 Wytze van Santen en Jorn
16-3-2019 17:10 Invicta/Frigro 2 Pallas '08 2 Esther en Inge
16-3-2019 18:20 Invicta/Frigro 1 Pallas '08 1 Alle Thiemen en Wytse Miedema
23-3-2019 10:00 Invicta F1 WWC F2 zelf
23-3-2019 10:00 Invicta E1 Flamingo's E1 zelf
23-3-2019 11:00 Invicta/Frigro C2 Noordenveld C1 Anneke Hiemstra en Siep
23-3-2019 12:00 Invicta/Frigro C1 Amicitia C2 Anneke Hiemstra en Siep
23-3-2019 13:00 Invicta/Frigro B1 De Pein B1 Harmanna en Fokke
23-3-2019 14:00 Invicta/Frigro/Harkema A1 ASVD A2 Suzanne en Edward
26-3-2019 21:30 Invicta/Frigro MW1 NKC (N) MW1 zelf
30-3-2019 14:50 Invicta/Frigro 3 HHV 3 Jessica en Marloes
30-3-2019 16:00 Invicta/Frigro 2 Oranje Zwart 2 Jessica en Albert
30-3-2019 17:10 Invicta/Frigro 1 Oranje Zwart 1 Weinyk en Kelly
30-3-2019 18:20 Invicta/Frigro 4 DTS (S) 4 Lieke en Anne Jan