Competitie Nieuws

Trainingstijden zaal 2018/2019

Maandag

 

Helft 1

Helft 2

17:30-18:45

 

B1

A2

 

Dinsdag

 

Helft 1

Helft 2

16:30-17:30

 

D1

***********************

17:30-18:30

 

C2

C1

18:30-20:00

 

A1

A1

20:00-21:30

 

1+2

1+2

21:30-22:30

 

 

 

 

Dinsdag BUITENPOST

 

Helft 1

Helft 2

21:00-22:15

3 +4

3+4

NB Nog overleg met de teams, wanneer midweek niet thuis speelt dan in Kollum trainen om 2130??

Woensdag

 

Helft 1

Helft 2

16:30-17:30

F1

 

*************************

17:00-18:00

 

E1

*************************

18:00-19:00

 

A2

**************************

 

 

Donderdag

 

Helft 1

Helft 2

17:00-18:00

 

C2

D1

18:00-19:00

 

C1

B1

 

 

Donderdag KOLLUMERZWAAG

19:00-20:30

 

2e

20:30-22:00

 

1e

NB Aantal data kunnen we in Kollum trainen, deze volgen nog

Oefenprogramma zaal 2017-2018

Donderdag 26 oktober:

Invicta 2 - DTS 2                      20.30-21.30        Scheidsrechter: Andries van der Woude
Invicta 1 - DTS 1                      21.45-22.45        Scheidsrechter: Ruurd Meindertsma

Donderdag 2 november:

DWA/ARGO 2 - Invicta 2         20.30-21.30
DWA/ARGO 1 - Invicta 1         21.30-22.30

Kantinediensten

  • De eerste dienst van de dag dient MINIMAAL 45 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn
  • De scheidsrechters (selectie) krijgen 2 consumptiebonnen.
  • De jeugd krijgt ranja. Vanaf de C’s thee.
  • Koffie: 1,9 (zie streepje in blauwe schenkkan) liter water in apparaat doen + 2 afgestreken maatbekers koffie.
  • Let op: de theezakjes voor groot verbruik en voor één kopje verschillen (4 of 2 gram)
  • Kijk eerst op instructielijst kantinedienst. Vooral van belang:
  • Als er 2 of 3 wedstrijden op dezelfde tijd beginnen, overleg dan met de scheidsrechters om 1 wedstrijd 5 min. later te starten!
  • Deur vriezer goed sluiten. Temperatuur - 21°

 

Datum Aanvang Wedstrijd Dienst
27 sept: 19:00 Aanvang kantinedienst Jeltsje
  19:30 Invicta/Frigro MW1 – NQL MW 1 idem
       
       
30 sept: 10:15 Aanvang kantinedienst Anne Jan, Kristan
  11:00 Inv/Fri/Har B3 – Pallas '08  B2 idem
  12:20 Inv/Fri/Har A3 – Wêz Warber… A2 idem
  13:55 Inv/Fri/Har A1 – Hoogkerk…: A1 Michielle, Margreet
  15:30 Invicta/Frigro 1 – It Fean/Boelensl  1 idem
  17:00 Invicta/Frigro 2 – It Fean/Boelensl 2 Sybina, Matilde, Alievd L.
  18:30 Invicta/Frigro 3 – CSL 4 idem- ± 21:00 
       
       
       
7 okt: 9:00 Aanvang kantinedienst Yvonne, Inge
  9:50 Invicta E1– DTL E2 idem
  10:55 Invicta D3– Wêz Handich D1 idem
  12:00 Invicta D2 – Quick '21  D1 Jessica, Matilde, Sjoukje
  13:05 Invicta D1 – V & V (G) D1 idem
  14:10 Inv/Fri/Har B1 – Unitas/Pers: B1 idem
  15:30 Invicta/Frigro 1 – Elko 1 Thea, Wietske, Sijke
  17:05 Invicta/Frigro 2 – Elko 2 idem
       
       
       
11-okt 19:00 Aanvang kantinedienst Jeltsje
  19:30 Invicta/Frigro M1 – MN en W  MW 1 idem
       
       
       
14 okt: 10:00 Aanvang kantinedienst Kristan,Wietske
  10:40 Inv/Fri/Har A1 – Heerenveen A1 idem
  12:15 Invicta E1 – De Pein E1 idem
  13:20 Invicta D3 – De Granaet D3 Sijke, Silva
  14:25 Invicta D2 – Drachten/vd Wiel D2  idem
  15:30 Invicta D1 – Flamingo's D1 idem
  16:35 Inv/Fri/Har – Olympia (T) A1 Sjoukje, Yvonne, Aukje K. 
(tot ± 19:00)

Scheidsrechters najaar 2017

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
27-9-2017 19:30 Invicta/Frigro MW1 NQL MW1 Meindertsma, R (Ruurd)
30-9-2017 11:00 Invicta/Frigro/Harkema B3 Pallas '08 B2 Miedema, A J (Anne Jan)
30-9-2017 12:20 Invicta/Frigro/Harkema A3 W̻z Warber en Fluch A2 Hoekstra, U. (Uulco)
30-9-2017 13:55 Invicta/Frigro/Harkema A1 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools/Nic. A1 C.J. Jellema
30-9-2017 15:30 Invicta/Frigro 1 It Fean/Boelenslaan 1 R. de Leeuw
30-9-2017 17:00 Invicta/Frigro 2 It Fean/Boelenslaan 2  
30-9-2017 18:30 Invicta/Frigro 3 CSL 4 G. Oppersma
7-10-2017 9:50 Invicta E1 DTL E2 Vries, B (Baukje)
7-10-2017 10:55 Invicta D3 Wêz Handich D1 Beiboer, K (Kelly)
7-10-2017 12:00 Invicta D2 Quick '21 D1 Visser - Thalen, E (Elisabeth)
7-10-2017 13:05 Invicta D1 Vlug & Vaardig (G) D1 Straten, M. (Marieke) van
7-10-2017 14:10 Invicta/Frigro/Harkema B1 Unitas/Perspectief B1 J. Terpstra
7-10-2017 15:30 Invicta/Frigro 1 Elko 1 M.A. Bruining
7-10-2017 17:05 Invicta/Frigro 2 Elko 2 L. Klooster
11-10-2017 19:30 Invicta/Frigro MW1 MN en W MW1 Hoen, E (Edward)
14-10-2017 10:40 Invicta/Frigro/Harkema A1 Heerenveen A1 J.J. van der Zee
14-10-2017 12:15 Invicta E1 De Pein E1 Miedema, A J (Anne Jan)
14-10-2017 13:20 Invicta D3 De Granaet D3 Vries, G. (Gerben) de
14-10-2017 14:25 Invicta D2 Drachten/Van der Wiel D2 Visser - Thalen, E (Elisabeth)
14-10-2017 15:30 Invicta D1 Flamingo's D1 Vries, B (Baukje)
14-10-2017 16:35 Invicta/Frigro/Harkema A3 Olympia (T) A1 Solle-de Haan, F (Froukje)

Vervoerschema

Vervoerschema veld 2018

 

Datum Aanvangstijd Vertrektijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats Chauffeurs
31-3-2018 11:45 11:00 It Fean/Boelenslaan D1 Invicta D1 Sportpark De Ketting SURHUISTERVEEN Dam, De Vries, Van Delden
31-3-2018 12:15 11:15 Vlug & Vaardig (G) D2 Invicta D3 Sportcomplex Garyp GARYP Visser, Kraak, Bosgraaf
31-3-2018 10:00 9:00 DTL E2 Invicta E1 Sportveld Yn 'e Bedelte HANTUM Van der Bij, Kuipers
14-4-2018 12:30 11:30 De Granaet A2 Invicta/Frigro/Harkema A3 Tolhuispark (veld) DOKKUM Bart, Grijpstra, Krol
14-4-2018 10:15 9:15 Veenwouden B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex De Kemphaan VEENWOUDEN Stoop, Koster, De Vries(Bente)
20-4-2018 18:30 17:30 TFS E2 Invicta E1 't Trefpunt DRACHTSTERCOMPAGNIE Jaarsma, Nutma
21-4-2018 11:00 10:00 DOW B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex De Burgerkamp EASTERMAR Plantinga, Hoekstra E, Vd Meulen
21-4-2018 10:30 9:30 De Wâlden D1 Invicta D1 Sportcomplex Kaetsjemouilân OENTSJERK Hoekstra, Piersma, Wiersma
21-4-2018 9:30 8:30 Quick '21 D1 Invicta D2 Sportpark De Kamp OUDEGA SM.LAND Klaver, Bijlsma, Scherjon
21-4-2018 10:00 9:00 De Granaet D3 Invicta D3 Tolhuispark (veld) DOKKUM Huizinga, Kooistra, Boersma
28-4-2018 10:15 9:15 Drachten/Van der Wiel D1 Invicta D2 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN Dam, Van der Zwaag, Hiemstra
12-5-2018 14:15 13:15 Flamingo's A3 Invicta/Frigro/Harkema A3 Sportpark De Swadde BUITENPOST fiets
26-5-2018 11:00 10:00 DTL A1 Invicta/Frigro/Harkema A3 Sportveld Yn 'e Bedelte HANTUM Bart, Beerstra, Reitsma
26-5-2018 11:00 10:00 WIK '34 B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex Damwoude DAMWOUDE De Vries, Vd Meulen, Hoekstra J
2-6-2018 10:00 9:00 De Granaet D1 Invicta D1 Tolhuispark (veld) DOKKUM Hiemstra, Van Dijk, Huizinga
2-6-2018 10:00 8:45 CSL D1 Invicta D2 Sportcomplex Britsenburgh BRITSUM Keuning, Kooistra, Beiboer
2-6-2018 10:00 9:15 Olympia (T) D1 Invicta D3 Sportcomplex Twijzel TWIJZEL Bosgraaf, Wiersma, Kraak
2-6-2018 10:00 9:00 Drachten/Van der Wiel E3 Invicta E1 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN Zijlstra, Van der Bij