Halwachtschema 2017/2018

Zet de data voor de halwacht in je agenda. 

Als je een keer niet kunt, probeer dan zelf vervanging te regelen. 

Bij de wedstrijden van het eerste en tweede wordt entree gevraagd, degenen die dan 

halwacht hebben, hebben dit ook in beheer. 

Voor vragen kun je terecht bij Gerdien Kuipers of Hinke Beets.

Datum Tijd Thuisploeg Bezoekers Halwacht door
11-11-2017 14:50 Invicta/Frigro 1 Lintjo 1 Jenny Nicolai & Jesse van Manen
11-11-2017 16:00 Invicta/Frigro 2 De Parabool 4 Jenny Nicolai & Jesse van Manen
11-11-2017 17:10 Invicta/Frigro 3 Veenwouden/DFS 2 Gerdien 
11-11-2017 18:20 Invicta/Frigro/Harkema A1 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools/Nic. A1 Hinke 
11-11-2017 13:40 Invicta/Frigro/Harkema A3 Olympia (T) A1 Kelly & Grietina 
14-11-2017 21:30 Invicta/Frigro MW1 Wêz Handich/DOW MW1 Zelf 
15-11-2017 16:00 Invicta E1 WIK '34 E2 Geen
18-11-2017 15:15 Invicta/Frigro/Harkema B3 Rodenburg/Sparta (Ze)/OWK B3 Tineke van Zwieten/Mathilde Kroes 
18-11-2017 14:15 Invicta D1 DTL D1 Teske Kroes/Chantal Beerstra
18-11-2017 13:15 Invicta D2 Heerenveen D3 Jelmer van der Zwaag/Mel Beiboer
18-11-2017 12:15 Invicta D3 Frigro D1 Jelmer van der Zwaag/Mel Beiboer
25-11-2017 11:00 Invicta/Frigro/Harkema A1 OWK A1 Wim Oostra/Uulco Hoekstra
25-11-2017 15:10 Invicta D1 Harkema D1 Alex Visser/Sanne van der Meulen
25-11-2017 14:10 Invicta D2 Flamingo's D2 Alex Visser/Sanne van der Meulen
25-11-2017 13:10 Invicta D3 Donkerbroek D1 Wietze van Santen/Silva van der Laan 
25-11-2017 12:10 Invicta E1 DTL E3 Geen
28-11-2017 21:30 Invicta/Frigro MW1 OWK/Zunobri MW1 Zelf 
2-12-2017 16:55 Invicta/Frigro 1 Emmeloord 1 Wietske de Boer/Sjoukje Kamperman
2-12-2017 18:05 Invicta/Frigro 2 Emmeloord 2 Wietske de Boer/Sjoukje Kamperman 
2-12-2017 15:45 Invicta/Frigro/Harkema A3 WIK '34 A1 Lieke Terpstra/Fennie Kooistra
9-12-2017 15:15 Invicta/Frigro/Harkema B3 Noordenveld B2 Siep Hoekstra/Rina Sterkenburg
9-12-2017 14:15 Invicta D1 DTS (S) D1 Siep Hoekstra/Rina Sterkenburg
9-12-2017 13:15 Invicta D2 Wordt Kwiek D2 Marieke van Straten/David van Dusschoten 
9-12-2017 12:15 Invicta D3 MN en W D1 Anne Jan Miedema/David van Dusschoten
16-12-2017 16:50 Invicta/Frigro 1 DWA/Argo 1 Esther Terpstra/Tim Sterkenburg
16-12-2017 18:00 Invicta/Frigro 2 DWA/Argo 2 Gerben de Vries/Thomas de Vries
16-12-2017 19:10 Invicta/Frigro 3 Niek 1 Gerdien Kuipers/Hinke Beets
16-12-2017 15:40 Invicta/Frigro/Harkema A1 AVO A2 Marloes Wieringa/Weinyk Drost
16-12-2017 14:30 Invicta/Frigro/Harkema A3 Wêz Warber en Fluch A1 Daniëlle Broersma/Sijke de Vries
6-1-2018 15:15 Invicta/Frigro/Harkema B3 Drachten/Van der Wiel B3 Anke Dam/Janna Faber
6-1-2018 14:15 Invicta D1 Flamingo's D1 Daniëlle Hoekstra/Manon Hoekstra
6-1-2018 13:15 Invicta D3 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 Jitze Krol/Pieter Krol
6-1-2018 12:15 Invicta E1 Drachten/Van der Wiel E3 Geen
13-1-2018 15:30 Invicta D1 Pallas '08 D1 Sijke de Vries/Marieke van Straten
13-1-2018 14:30 Invicta D2 LDODK/Rinsma Fashion D3 Sijke de Vries/ Marieke van Straten
13-1-2018 12:15 Invicta E1 CSL E1 Geen
16-1-2018 21:30 Invicta/Frigro MW1 Heerenveen MW1 Zelf 
20-1-2018 15:45 Invicta/Frigro 1 Harkema 1 Suzanne Hoen/Harmanna Dijkstra
20-1-2018 16:55 Invicta/Frigro 2 Harkema 2 Elisa Zijlstra/Jildou van der Weg
20-1-2018 18:05 Invicta/Frigro 3 NQL 2 Anne Jan Miedema/Wim Oostra
20-1-2018 13:25 Invicta/Frigro/Harkema A1 Kinea A1 Gertjan Oppersma/Jorn van der Weg
20-1-2018 14:35 Invicta/Frigro/Harkema A3 NQL A1 Gertjan Oppersma/Jorn van der Weg
27-1-2018 17:35 Invicta/Frigro 1 DIO 1 Ruurd Meinderstma/Inge Sterkenburg
27-1-2018 16:25 Invicta/Frigro 2 Ritola 3 Baukje de Vries/Edward Hoen
27-1-2018 15:15 Invicta/Frigro 3 DTS (S) 4 Daniëlle Broersma/Uulco Hoekstra
30-1-2018 21:30 Invicta/Frigro MW1 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools MW1 Zelf 
3-2-2018 12:15 Invicta/Frigro/Harkema A1 LDODK/Rinsma Fashion A2 Jorn van der Weg/Weinyk Drost
3-2-2018 16:25 Invicta D1 OKO/BIES D2 Jesse van Manen/Jenny Nicolai
3-2-2018 15:25 Invicta D2 Quick '21 D1 Jesse van Manen/Jenny Nicolai
3-2-2018 14:25 Invicta D3 De Pein D1 Gerben de Vries/Alex Visser
3-2-2018 13:25 Invicta E1 MN en W E1 Geen
10-2-2018 16:55 Invicta/Frigro 1 Pallas '08 1 Elisabeth Visser/Jacob Nutma
10-2-2018 18:05 Invicta/Frigro 2 Pallas '08 2 Elisabeth Visser/Jacob Nutma
10-2-2018 19:15 Invicta/Frigro/Harkema A1 Heerenveen A1 David van Dusschoten/Anne Jan Miedema
10-2-2018 15:45 Invicta/Frigro/Harkema A3 Pallas '08 A1 Raymond Wieringa/Sijtske de Vries
13-2-2018 21:30 Invicta/Frigro MW1 Leonidas/De Hoeve MW1 Zelf 
17-2-2018 15:15 Invicta/Frigro/Harkema B3 DOW B1 Lieke Terpstra/Fennie Kooistra
17-2-2018 14:15 Invicta D2 Wêz Warber en Fluch D1 Lieke Terpstra/Fennie Kooistra
17-2-2018 13:15 Invicta D3 DOW D1 Weinyk Drost/Grietina Solle
17-2-2018 12:15 Invicta E1 TFS E2 Geen
3-3-2018 12:15 Invicta/Frigro/Harkema B3 ODIS B1 Anke Dam/Wieger Grijpstra
10-3-2018 14:30 Invicta/Frigro 1 Thrianta 1 Harmke de Vries/Anneke Plantinga
10-3-2018 15:40 Invicta/Frigro 2 De Waterpoort 2 Silva van der Laan/Sanne van der Meulen
10-3-2018 16:50 Invicta/Frigro 3 NKC (N) 1 Gerdien Kuipers/Hinke Beets
10-3-2018 13:20 Invicta/Frigro/Harkema A1 Drachten/Van der Wiel A2 Grietina Solle/Wietse de Vries
10-3-2018 12:10 Invicta/Frigro/Harkema A3 Vlug & Vaardig (G) A1 Wietse de Vries/Gertjan Oppersma
13-3-2018 21:30 Invicta/Frigro MW1 Oerterp/VKC MW1 Zelf 
17-3-2018 18:00 Invicta/Frigro 3 Flamingo's 4 Leanne van der Meulen/Chantal Beerstra
17-3-2018 17:00 Invicta/Frigro/Harkema B3 NQL B1 Hilline Reitsma/Pieter Krol