Competitie Nieuws

Scheidsrechtersschema

Veld voorjaar 2017. (UPDATES Voortdurend tijdens wedstrijdwijzigingen)

Competitieveld voorjaar 2016

Competitie indeling voor het veld voorjaar 2016:

Senioren 1:

  3B    
1 DTS (S) 1 za Surhuizum
2 DWA/Argo 1 za Winsum Gn
3 Harich 1 za Harich
4 Invicta 1 za Kollum
5 Joure 1 za Joure
6 MN en W 1 za Hijum
7 Noordenveld 1 za Roden
8 Vlug & Vaardig (G) 1 za Garyp


Senioren 2:

  R4C    
1 De Granaet 3 za Dokkum
2 Drachten/vd Wiel 8 za Drachten
3 DTS (S) 2 za Surhuizum
4 Flamingo's 3 za Buitenpost
5 Invicta 2 za Kollum
6 It Fean 3 za Surhuisterveen
7 Noordenveld 3 za Roden


Midweek:

  MW-1J    
1 Hoogkerk MW1 wo Groningen
2 Invicta MW1 wo Kollum
3 Oerterp/VKC MW1 di Ureterp
4 OWK/Zunobri MW1 wo Oostwold gem Leek


Junioren:

  A2A  
1 De Hoeve/Leonidas A1 za
2 De Pein A1 za
3 Emmeloord/Markness A1 za
4 Flamingo's A1 za
5 Harich A1 za
6 Invicta A1 za
7 SCO A2 za
8 Wez Handich/DOW A1 za

Aspiranten B1:

  B5D    
1 Invicta B1    Kollum
2 Korwi B1    Winschoten
3 Olympia (T) B1 vr Twijzel
4 Wees Kwiek/NKC(N) B1 vr Nuis


Aspiranten C1:

  CHKA    
1 ASVD C1    Dronten
2 AVO C1    Assen
3 De Meeuwen C1    Putten
4 DOS '46 C1    Nijeveen
5 DVO/Accountor C1    Bennekom
6 Invicta/Harkema C1    Kollum
7 KVZ C1    Zutphen
8 Wageningen C1    Wageningen

Aspiranten C2:

  C3G    
1 Invicta C2    Kollum
2 It Fean C1    Surhuisterveen
3 Kinea C1    De Knipe
4 Wêz Warber/Wêz Flu C1    Goutum/Hempens

Pupillen D1:

  D1I    
1 DFD D2    Oentsjerk
2 Invicta D1    Kollum
3 It Fean D2    Surhuisterveen
4 Quick '21 D1    Oudega (Sm)

Pupillen E1:

  E1F    
1 DFD E2    Oentsjerk
2 Hoogkerk E1    Groningen
3 Invicta E1    Kollum
4 It Fean E1    Surhuisterveen

Pupillen E2:

  E2G    
1 CSL E2    Britsum
2 De Granaet E2    Dokkum
3 Invicta E2    Kollum
4 Pallas '08 E1    Leeuwarden

Pupillen E3:

  E3D    
1 Frigro E1    Gerkesklooster-Stroobos
2 Invicta E3    Kollum
3 Noordenveld E3    Roden
4 Zunobri E1    Zuidhorn

Pupillen F1:

  F2A    
1 Drachten/vd Wiel F1    Drachten
2 Invicta F1    Kollum
3 Mid-Fryslân/Jansma F3    Grou/Reduzum
4 Sparta (Ze) F1    Zevenhuizen Gn

Pupillen F2:

  F2F    
1 Invicta F2    Kollum
2 Mid-Fryslân/Jansma F2    Grou/Reduzum
3 OKO/BIES F2    Opende
4 Quick '21 F1    Oudega (Sm)