Competitie Nieuws

Oefenprogramma zaal 2017-2018

Donderdag 26 oktober:

Invicta 2 - DTS 2                      20.30-21.30        Scheidsrechter: Andries van der Woude
Invicta 1 - DTS 1                      21.45-22.45        Scheidsrechter: Ruurd Meindertsma

Donderdag 2 november:

DWA/ARGO 2 - Invicta 2         20.30-21.30
DWA/ARGO 1 - Invicta 1         21.30-22.30

Kantinediensten

  • De eerste dienst van de dag dient MINIMAAL 45 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn
  • De scheidsrechters (selectie) krijgen 2 consumptiebonnen.
  • De jeugd krijgt ranja. Vanaf de C’s thee.
  • Koffie: 1,9 (zie streepje in blauwe schenkkan) liter water in apparaat doen + 2 afgestreken maatbekers koffie.
  • Let op: de theezakjes voor groot verbruik en voor één kopje verschillen (4 of 2 gram)
  • Kijk eerst op instructielijst kantinedienst. Vooral van belang:
  • Als er 2 of 3 wedstrijden op dezelfde tijd beginnen, overleg dan met de scheidsrechters om 1 wedstrijd 5 min. later te starten!
  • Deur vriezer goed sluiten. Temperatuur - 21°

 

Datum Aanvang Wedstrijd Dienst
27 sept: 19:00 Aanvang kantinedienst Jeltsje
  19:30 Invicta/Frigro MW1 – NQL MW 1 idem
       
       
30 sept: 10:15 Aanvang kantinedienst Anne Jan, Kristan
  11:00 Inv/Fri/Har B3 – Pallas '08  B2 idem
  12:20 Inv/Fri/Har A3 – Wêz Warber… A2 idem
  13:55 Inv/Fri/Har A1 – Hoogkerk…: A1 Michielle, Margreet
  15:30 Invicta/Frigro 1 – It Fean/Boelensl  1 idem
  17:00 Invicta/Frigro 2 – It Fean/Boelensl 2 Sybina, Matilde, Alievd L.
  18:30 Invicta/Frigro 3 – CSL 4 idem- ± 21:00 
       
       
       
7 okt: 9:00 Aanvang kantinedienst Yvonne, Inge
  9:50 Invicta E1– DTL E2 idem
  10:55 Invicta D3– Wêz Handich D1 idem
  12:00 Invicta D2 – Quick '21  D1 Jessica, Matilde, Sjoukje
  13:05 Invicta D1 – V & V (G) D1 idem
  14:10 Inv/Fri/Har B1 – Unitas/Pers: B1 idem
  15:30 Invicta/Frigro 1 – Elko 1 Thea, Wietske, Sijke
  17:05 Invicta/Frigro 2 – Elko 2 idem
       
       
       
11-okt 19:00 Aanvang kantinedienst Jeltsje
  19:30 Invicta/Frigro M1 – MN en W  MW 1 idem
       
       
       
14 okt: 10:00 Aanvang kantinedienst Kristan,Wietske
  10:40 Inv/Fri/Har A1 – Heerenveen A1 idem
  12:15 Invicta E1 – De Pein E1 idem
  13:20 Invicta D3 – De Granaet D3 Sijke, Silva
  14:25 Invicta D2 – Drachten/vd Wiel D2  idem
  15:30 Invicta D1 – Flamingo's D1 idem
  16:35 Inv/Fri/Har – Olympia (T) A1 Sjoukje, Yvonne, Aukje K. 
(tot ± 19:00)

Scheidsrechters najaar 2017

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
27-9-2017 19:30 Invicta/Frigro MW1 NQL MW1 Meindertsma, R (Ruurd)
30-9-2017 11:00 Invicta/Frigro/Harkema B3 Pallas '08 B2 Miedema, A J (Anne Jan)
30-9-2017 12:20 Invicta/Frigro/Harkema A3 W̻z Warber en Fluch A2 Hoekstra, U. (Uulco)
30-9-2017 13:55 Invicta/Frigro/Harkema A1 Hoogkerk/Nanka Diamond Tools/Nic. A1 C.J. Jellema
30-9-2017 15:30 Invicta/Frigro 1 It Fean/Boelenslaan 1 R. de Leeuw
30-9-2017 17:00 Invicta/Frigro 2 It Fean/Boelenslaan 2  
30-9-2017 18:30 Invicta/Frigro 3 CSL 4 G. Oppersma
7-10-2017 9:50 Invicta E1 DTL E2 Vries, B (Baukje)
7-10-2017 10:55 Invicta D3 Wêz Handich D1 Beiboer, K (Kelly)
7-10-2017 12:00 Invicta D2 Quick '21 D1 Visser - Thalen, E (Elisabeth)
7-10-2017 13:05 Invicta D1 Vlug & Vaardig (G) D1 Straten, M. (Marieke) van
7-10-2017 14:10 Invicta/Frigro/Harkema B1 Unitas/Perspectief B1 J. Terpstra
7-10-2017 15:30 Invicta/Frigro 1 Elko 1 M.A. Bruining
7-10-2017 17:05 Invicta/Frigro 2 Elko 2 L. Klooster
11-10-2017 19:30 Invicta/Frigro MW1 MN en W MW1 Hoen, E (Edward)
14-10-2017 10:40 Invicta/Frigro/Harkema A1 Heerenveen A1 J.J. van der Zee
14-10-2017 12:15 Invicta E1 De Pein E1 Miedema, A J (Anne Jan)
14-10-2017 13:20 Invicta D3 De Granaet D3 Vries, G. (Gerben) de
14-10-2017 14:25 Invicta D2 Drachten/Van der Wiel D2 Visser - Thalen, E (Elisabeth)
14-10-2017 15:30 Invicta D1 Flamingo's D1 Vries, B (Baukje)
14-10-2017 16:35 Invicta/Frigro/Harkema A3 Olympia (T) A1 Solle-de Haan, F (Froukje)

Vervoerschema

Vervoerschema veld 2018

 

Datum Aanvangstijd Vertrektijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats Chauffeurs
31-3-2018 11:45 11:00 It Fean/Boelenslaan D1 Invicta D1 Sportpark De Ketting SURHUISTERVEEN Dam, De Vries, Van Delden
31-3-2018 12:15 11:15 Vlug & Vaardig (G) D2 Invicta D3 Sportcomplex Garyp GARYP Visser, Kraak, Bosgraaf
31-3-2018 10:00 9:00 DTL E2 Invicta E1 Sportveld Yn 'e Bedelte HANTUM Van der Bij, Kuipers
14-4-2018 12:30 11:30 De Granaet A2 Invicta/Frigro/Harkema A3 Tolhuispark (veld) DOKKUM Bart, Grijpstra, Krol
14-4-2018 10:15 9:15 Veenwouden B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex De Kemphaan VEENWOUDEN Stoop, Koster, De Vries(Bente)
20-4-2018 18:30 17:30 TFS E2 Invicta E1 't Trefpunt DRACHTSTERCOMPAGNIE Jaarsma, Nutma
21-4-2018 11:00 10:00 DOW B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex De Burgerkamp EASTERMAR Plantinga, Hoekstra E, Vd Meulen
21-4-2018 10:30 9:30 De Wâlden D1 Invicta D1 Sportcomplex Kaetsjemouilân OENTSJERK Hoekstra, Piersma, Wiersma
21-4-2018 9:30 8:30 Quick '21 D1 Invicta D2 Sportpark De Kamp OUDEGA SM.LAND Klaver, Bijlsma, Scherjon
21-4-2018 10:00 9:00 De Granaet D3 Invicta D3 Tolhuispark (veld) DOKKUM Huizinga, Kooistra, Boersma
28-4-2018 10:15 9:15 Drachten/Van der Wiel D1 Invicta D2 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN Dam, Van der Zwaag, Hiemstra
12-5-2018 14:15 13:15 Flamingo's A3 Invicta/Frigro/Harkema A3 Sportpark De Swadde BUITENPOST fiets
26-5-2018 11:00 10:00 DTL A1 Invicta/Frigro/Harkema A3 Sportveld Yn 'e Bedelte HANTUM Bart, Beerstra, Reitsma
26-5-2018 11:00 10:00 WIK '34 B1 Invicta/Frigro/Harkema B3 Sportcomplex Damwoude DAMWOUDE De Vries, Vd Meulen, Hoekstra J
2-6-2018 10:00 9:00 De Granaet D1 Invicta D1 Tolhuispark (veld) DOKKUM Hiemstra, Van Dijk, Huizinga
2-6-2018 10:00 8:45 CSL D1 Invicta D2 Sportcomplex Britsenburgh BRITSUM Keuning, Kooistra, Beiboer
2-6-2018 10:00 9:15 Olympia (T) D1 Invicta D3 Sportcomplex Twijzel TWIJZEL Bosgraaf, Wiersma, Kraak
2-6-2018 10:00 9:00 Drachten/Van der Wiel E3 Invicta E1 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN Zijlstra, Van der Bij

Trainingstijden Zaal

Op de onderstaande data wordt er in Kollumerzwaag door het 1e en 2e getraint ivm Nevobo:

  • 3 november 2016
  • 17 november 2016
  • 24 november 2016
  • 8 december 2016
  • 12 januari 2017
  • 19 januari 2017 
  • 2 februari 2017 
  • 2 maart 2017 
  • 23 maart 2017 
  • 6 april 2017